Türkiye'nin Evye ve Batarya Mağazası
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Uzm. Dr. Ömer Polat

Ortodonti Uzmanı

Ortodonti, lamine, sabit ve hareketli ortodontik tedavi branşlarında hizmet veren Uzm. Dr. Ömer Polat, İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezundur. devamını oku

10

YILLIK DENEYİM

30

TV PROGRAMI

2500

MUTLU GÜLÜŞ

No Image

Ortodontik Bozukluklara Kalıcı Çözümler!

Ortodonti Uzmanı Dr. Ömer Polat – Cliniqa Dental World

İçten bir gülümseme için doğru adrestesiniz! Alanının ünlü isimlerinden Uzm. Dr. Ömer Polat, dişlerinizin çapraşıklıklarına kalıcı ve hızlı çözümler sunuyor. Yıllardır hayalini kurduğunuz gülümsemeye kavuşmanızı sağlıyor!

Görsel

Kişiye Özel Uygulamalar

Ağız ve diş sağlığı alanında etkili ve fark yaratan, kişiye ve sorununa özel, memnuniyet odaklı tedaviler.

Görsel

Son Teknoloji Diş Tedavileri

Modern ve gelişmiş uygulamalarla diş hekimliğinde uluslararası tedavi standartları, yeni nesil yöntemler.

Görsel

Diş Sağlığı Testleri

Üstün kalitedeki cihazlar ve kendini geliştirmeye devam ederek bir marka haline gelen ağız ve diş kliniği.

Biliyor Musunuz?

Ortodonti tedavisinde kullanılan kalitesiz diş telleri ve ekipmanlar tedavi sürenizi uzatıyor, dişlerinizin sağlığını bozuyor!

Cliniqa Dental World - Bizimle Bir Ömür Boyu Gülümseyin!

Diş tedavilerinde ileri teknoloji uygulamalar, tedavi öncesi ve sonrası profesyonel destek, kişiye özel çözümlerle yüksek hasta memnuniyeti! Bilimsel tedavi yaklaşımı ve hasta haklarını koruyan çalışma prensipleriyle alanının en ünlü isimlerinden Uzm. Dr. Ömer Polat ile tanışın!

Randevu Al

Cliniqa Dental World'den WhatsApp, online form ve telefon yoluyla randevu al.

Sorununu Öğren

En gelişmiş tanı yöntemleriyle sorununa uygun tedavi seçeneklerini öğren.

Tedavi Planını Oluştur

Tedavi planını Uzm. Dr. Ömer Polat ile birlikte kendine uygun şekilde oluştur.

Görsel

Tedavini Ol

Uzm. Dr. Ömer Polat ile diş tedavini sorunsuz ve güvenli bir şekilde ol.

Kontrollerini Yaptır

Tedavi sonrası süreçte koruyucu kontrollerini yaptır, diş sağlığına dikkat et.

Sağlıklı Gülüşüne Kavuş

Hayal ettiğin sağlıklı gülüşe kısa sürede kavuş, aynalara mutlu bak.

Uzm. Dr. Ömer Polat Uzmanlık Alanları

Artık gülüşünüzü saklamayın! Tecrübesi ile diş hekimliğini sanata dönüştüren Ortodonti Uzmanı Dr. Ömer Polat sayesinde sizler de ağız ve diş problemlerinizden sonsuza kadar kurtulabilirsiniz. Ertelemeyin, korkmayın; diş sağlığınızı uzmanına emanet edin.

Görsel

Çapraşık dişleriniz canınızı mı sıkıyor?

Sabit ortodontik tedavilerle tanışın, gülüşünüzü saklamak zorunda kalmayın.

Uzman Dr. Ömer Polat Kimdir?

Öncesi Sonrası – Onlar Başardı, Sıra Sizde!

Diş hekimi korkunuz sağlığınızın önüne geçmesin! İstanbul’un başarılı diş hekimleri arasında yer alan Dr. Ömer Polat’ın profesyonel desteğiyle siz de mükemmel bir gülüş için ilk adımı atın! Özgürce gülme sırası sizde!

İlham Al, Harekete Geç!

Dişlerinin Görünümünden Mutsuz Musun?

Çapraşık dişler, estetik kaygılar, çene darlıkları artık sorun değil.

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Şeffaf, metal ve lingual tedavilerinden senin için en iyisini seç.

Özgürce Gülümse!

Artık gülüşünü saklama ve özgürce gülümsemenin keyfini yaşa.

Görsel
Görsel
Görsel
Görsel
Görsel
Görsel

Değişime Uzm. Dr. Ömer Polat İle Başla, Sağlığını Yakala! Dilediğin Gibi Gülmenin Tadını Çıkar!

Ağız ve diş sağlığı sorunlarınızı en doğru şekilde tespit ederek gerekli tedavilerinizi hızlı, acısız ve güvenli bir biçimde gerçekleştiriyor, uygulamalarımızla fark yaratıyoruz.

Cliniqa Dental World olarak son teknolojiye uygun ve ihtiyacınıza yönelik planlanan tedavi yöntemlerimizle, sizleri arzu ettiğiniz gülümsemeye kalıcı ve sorunsuz şekilde kavuşturuyoruz.

Daha estetik ve sağlıklı dişler artık hayal değil! Siz de gülüşünüzle dikkat çekebilir, hayata daha mutlu ve huzurlu bakabilirsiniz!

10
Yıllık Deneyim
12
Uzmanlık Alanı
2500
Mutlu Gülümseme
8
Mesleki Ödül

Uzm. Dr. Ömer Polat İle İletişime Geç!

Görsel

Dr. Ömer Polat Kimdir?

Alanının başarılı isimlerinden olan Uzm. Dr. Ömer Polat, İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur.

Dr. Ömer Polat, 2010 yılında başarıyla tamamladığı lisans eğitiminin ardından Ortodonti Anabilim Dalı’nda doktora eğitimi almıştır. Ulusal ve uluslararası pek çok kongrede sunumlar gerçekleştiren Ömer Polat, tedavilerle kurucusu olduğu Cliniqa Dental World diş kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

Ağız ve diş sağlığınız için son teknoloji yöntemlerle en iyi tedavi hizmetini almak için ortodonti uzmanı Dr. Ömer Polat’la tanışın.

Tanıtım Videoları

Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi

Doktora eğitimi boyunca yurtiçi ve uluslararası birçok kongrede sözlü ve yazılı sunum yapan Uzm. Dr. Ömer Polat, 2014 yılında eğitimini tamamlayarak uzman unvanı almıştır.

Alanındaki gelişmeleri ve son teknoloji tedavileri yakından takip eden ve hastalarına uygulayan Dr. Ömer Polat ortodontik tedavi alanında farklı sertifikalara sahiptir. Aynı zamanda Türk Ortodonti Derneği, Türk Dişhekimleri Birliği ve European Orthodontic Society üyesidir.

Hastalarına en iyi tedavi hizmetlerini sunmak için Cliniqa Dental World'ü kurmuş, binlerce kişiye sağlıklı dişler kazandırmıştır.

Ödüller
Görsel
Görsel

Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Ortodonti Uzmanı Dr. Ömer Polat, çocuk ve yetişkin ortodonti alanında hastalarının şikayetlerine kalıcı ve hızlı çözümler üretmek için alanındaki gelişmeleri ve yenilikleri takip etmektedir.

Uzman olduğu ortodonti alanıyla birlikte estetik diş hekimliği, restoratif diş hekimliği ve genel diş hekimliği tedavileriyle de ağız sağlığından ve gülüşünden memnun olmayan hastalarına özgür ve sağlıklı bir gülümseme kazandırmayı amaçlamaktadır.

Siz de sağlığınıza kavuşmak ve mutlu bir yaşam sürdürmek istiyorsanız ortodonti uzmanı Dr. Ömer Polat ile iletişime geçin.

Uzmanlık Alanları

Mutlu Bir Gülümseme İçin İlk Adımı Bizimle At!

Sıkça Sorulan Sorular

Ortodonti uzmanı Dr. Ömer Polat, başta Etiler olmak üzere; Beşiktaş, Bebek, Akatlar, Gayrettepe, Nisbetiye, Ortaköy, Ulus, Abbasağa, Arnavutköy, Kuruçeşme, Mecidiye, Dikilitaş semtlerinde hizmet vermekte, hastalarının tedavi taleplerini karşılamaktadır. Ayrıca; Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya, Konya, Adana, İzmit, Bursa, Diyarbakır, Samsun, Aydın, Manisa, Yalova, Denizli illeri ile birlikte Türkiye’nin 81 ilinden ve İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, Yunanistan, Rusya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Suudi Arabistan, İran, Katar, Mısır, Irak, Tunus, Ürdün gibi ülkelerden gelen hastalarına en iyi çözümü bulmaları ve hayal ettikleri gülümsemelere kavuşmaları için hizmet vermektedir.

Cliniqa Dental World tedavi ücretleri; ortodonti, estetik diş hekimliği, implant, ağız diş çene cerrahisi, kanal tedavisi, dolgu, diş eti hastalıkları, protez, çocuk diş hekimliği, dental spa, dental radyoloji tedavi uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kullanılan ekipmanlara, hastanın yaşına, başka tedavilere gerek olup olmadığına, tedavinin süresi ve planına göre belirlenmektedir. Tedavi ücretleriyle ilgili bilgiyi diş doktorunuzun yapacağı teşhis ve tedavi planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için bize ulaşabilirsiniz.

Cliniqa Dental World ortodonti uzmanı Dr. Ömer Polat’tan randevu almak için iletişim bilgilerimizden yararlanabilirsiniz. Telefon, WhatsApp, mail gibi seçeneklerden dilediğinizi kullanarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Ortodonti uzmanı Ömer Polat ortodonti, estetik diş hekimliği, diş tedavisi, implant, ağız diş çene cerrahisi, kanal tedavisi, dolgu, diş eti hastalıkları, protez, çocuk diş hekimliği, dental spa, dental radyoloji alanlarında hizmet vermektedir. Uzm. Dr. Ömer Polat'ın tedavi hizmetleri hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Online Testler

Görsel

Uzm. Dr. Ömer Polat Yorumları

Uzm. Dr. Ömer Polat hakkında yapılan yorumları okuyarak diş hekiminizi daha yakından tanıyabilir, aklınıza takılan konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ekip Üyesi 1
İletişim Bilgileri Başlığı +90 (222) 222 22 22