Türkiye'nin Evye ve Batarya Mağazası
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Evye.com.tr - Evye ve Batarya Mağazası

Biz Kimiz?

Eviniz ve iş yeriniz için ihtiyacınıza uygun tasarımları sizlerle buluşturuyor; her biri birbirinden seçkin markaların mutfak ürünleriyle yaşam alanlarınıza konfor ve estetik katıyoruz.

Güven, kalite ve sorunsuz alışverişle geçirdiğimiz 25 yıl ışığında Blanco, Teka, Franke, Crauf, Ukinox, Pera ve Nuevo gibi dünya markalarının kullanıcı dostu ürünlerini evlerinize getiriyor, uzman montaj-servis personelimiz ve teknik ekibimizle beklentilerinizi fazlasıyla karşılıyoruz. Gelişmiş teknolojiye sahip ürünlerimiz ile evinizi hayal ettiğinizden çok daha güzel bir hale getiriyoruz.

Sizlere yeniliği ve ergonomiyi vadeden en prestijli markaların evyelerini keşfetmek, zengin tasarımlarla evinize şıklık katmak için online mağazamızı ziyaret edin, mutfağınızı yeni baştan yaratın…

evye.com.tr

25+

Yıllık Deneyim

Mutfak eşyaları, evye-batarya alanında 25 yıllık bilgi birikimi.

7+

Marka

Taksim, Bakırköy, Beylikdüzü, Kadıköy, Maslak ve Beşiktaş eğitim merkezleri.

500+

Ürün

Farklı malzemelerden üretilmiş, birbirinden çeşitli tasarım ürünler.

55000+

Mutlu Müşteri

Alışverişini sorunsuz bir şekilde yapan 55 binden fazla müşteri.

evye mağazası

Vizyon & Misyon

Yaşam alanları için her zaman daha iyisini yapmayı, hayal edilen teknolojileri hayata geçirerek müşteri memnuniyeti sağlamayı misyonumuz biliyor; bu amaçla yenilikçi, pratik ve estetik çözümler üretiyoruz.

Vizyonumuz gereği işimizin tüm detaylarına hassasiyet gösteriyor, müşterilerimizin konforunu ve sağlığını önemseyerek tercih edilen bir marka olmayı hedefliyoruz. Çalışmalarımızı profesyonel ekibimizin desteği ile yürütüyor, kalitemizden asla ödün vermiyoruz. Tecrübemiz ve prensiplerimizle sektörümüze değer katmaya devam ediyoruz.

Tasarruf, ergonomi ve hijyene önem veren dünyanın en iyi evye, batarya ve evye aksesuarları markaları ile çalışıyor, olağanüstü tasarımları ev ve iş yerlerinize getiriyoruz.

Ekibimiz

Kullanıcıların ihtiyaçlarına, beklentilerine ve taleplerine titizlikle yanıt veren donanımlı ve özverili ekibimiz ile birlikte gelişimimizi sürdürüyor, her geçen gün bir adım daha ileri gidiyoruz.

Müşterilerimizin markamıza güven duymasını, güler yüzlü satış danışmanlarımız ile servis ve montaj desteği veren teknik ekibimizin profesyonel yaklaşımlarına borçlu olduğumuzu biliyor; mutfağınız için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi, deneyimli servis teknisyenleri ile sağlamanın haklı gururunu yaşıyoruz.

İletişimi güçlü, bilgili ve saygılı çalışma arkadaşlarımız ile sizlerin mutluluğu ve huzuru için çalışıyor, bu amaçla elimizden geleni fazlasıyla yaptığımızın teminatını veriyoruz.

batarya mağazası
online evye satın al

Değerler & Kalite Politikamız

Dünyanın önde gelen evye, batarya ve evye aksesuarı markalarını tamamı ile sizlerin konforunu ve huzurunu sağlamak için tedarik ediyor, müşteri memnuniyeti sağlamayı önceliğimiz biliyoruz.

Sizlerin güvendiği ve inandığı marka imajımızı korumak için 25 yıldır büyük bir hassasiyet ve sağduyu ile çalışıyoruz. Yalnızca müşterilerimizin sağlığını riske atmayan ve doğa dostu ürünlere koleksiyonlarımızda yer veriyor, başarılarımızın zengin ürün yelpazemizden, seçkin markalarımızdan ve kalitemizden kaynaklandığını biliyoruz.

İş sağlığı ve güvenliği uygulamalarına, çalışanlarımızın refahına ve iş yerimizin hijyenine önem veriyor, değerlerimizden asla ödün vermiyoruz.

Referanslar – Bize Güvenen ve Mutfaklarını Kalite ile Buluşturan Müşterilerimiz

Tecrübelerimiz ışığında hastanelerden otellere, restoranlardan kafelere kadar birçok kurumsal firmanın ve işletmenin mutfağına sağlıklı, kaliteli ve pratik ürünlerle destek olduk. Bizi ve hizmetlerimizi daha yakından tanımak isterseniz referanslarımıza göz atabilirsiniz.

Bizi Yakından Tanımaya Ne Dersiniz?

İstanbul Çağlayan’da yer alan mağazamız, ürünlerimiz, ekibimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için video ve fotoğraflarımızı inceleyin! Satışını yaptığımız en ünlü markaların ürünleri ile tanışmak için satış danışmanlarımızın desteğini alın.

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sosyal Medyada Biz

Randevu Al
Randevu Al +90 (549) 572 20 20