Türkiye'nin Evye ve Batarya Mağazası
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

En Kaliteli Çelik Evye Markaları Hangileri?

Çelik Evye Modellerinden Hangisini Tercih Etmelisiniz?

Evini dekore ederken klasikten şaşmayanların ilk tercihi, çelik evye modelleri oluyor. Yeni nesil granit, dökme demir ya da cam evyelerdense çoğunlukla her birimizin mutfaklarında olan çelik evye markaları, hem cebe hem de göze daha hoş gelebiliyor.

Paslanma yapmayan, uzun yıllar kullanım imkanı sunan ve diğer modellere göre çok daha ekonomik seçenekler sunan çelik evyeler, ev ve iş yerlerinin gözdesi olmaya devam ediyor. Son dönemde popülerliğini artıran granit evyeler şık görünümleri ile çoğu zevke hitap ederken çelik evyeler konfora öncelik verenler için birinci sıradaki yerini korumayı sürdürüyor.

Çelik Evye Markaları Hangileri? 

Paslanmaz çelik evyeler; tek bölmeli, çift bölmeli ve damlalıklı/damlalıksız olarak pek çok firma tarafından üretiliyor. Bu noktada ihtiyacınızı tam olarak karşılayan çelik evye modellerini bulmak size kalıyor. İşte, en kaliteli evye markaları:

Teka

Ününü, kaliteli üretimlerine borçlu olan Almanya’nın en seçkin markalarından Teka, çizilmeyen evye tavsiyesi almak isteyenler için ilk önerimiz. Çatal-kaşıklarınız için ayrı bir alana sahip olacağınız 1.5 gözlü evyeleri, en çok tercih edilen çelik evye modellerinden biri. Estetik ve kaliteli tasarımlara evinde yer açmak isteyenler için Teka, güzel bir fırsat.

Franke

En kaliteli çelik ve krom evye markalarından biri olan Franke, İsviçre kalitesini evine taşımak isteyenlerin ilk tercihi oluyor. Tezgah altı sıvı sabunluğu, sifon kumandası, çöp öğütücü ve değiştirilebilir damlalık yönü gibi özellikleri ile Franke, kaliteli bir ürün arayışında olanlar için ideal bir seçenek. 

Blanco

Alman üretimi çelik evye modelleri ile ev ve iş yerleri için pratik çözümler sunan Blanco, aynı zamanda en çok tercih edilen krom evye markalarından da biridir. Saten görünümlü, ara süzgeçli çizilmeyen evyeleri ile yenilikçi bir konsept geliştiren Blanco, bakımı ve temizliği kolay evye arayanlar için doğru bir seçim.

Ukinox

Yerli bir marka olan Ukinox, paslanmaz çelik gövdeye sahip çizilmeyen evyeleri ile temizlik, dayanıklılık, parlaklık ve derinlikte maksimum seviyede performans göstermektedir. Tezgaha sıfır, tezgah üstü, 1.5 gözlü, çift gözlü ve tek gözlü gibi pek çok alternatif sunan Ukinox, paslanmaz çelik küvetlerle cam evyeleri buluşturduğu yenilikçi bir tasarıma da imza atmıştır.

Crauf

Yerli üretim çelik evye markalarından biri olan Crauf, nano teknoloji ürünleri ile öne çıkmaktadır. Geniş eviye ihtiyacı bulunan ev ve iş yerleri için etkili çözümler sunmakta, çizilmeyen evye tavsiyesi almak isteyen kullanıcılar için iddialı bir seçenek olmaktadır.

Çelik Evye Markaları Kalite ve Şıklık Vadediyor!

 “Evye çelik olsun ama şıklığından ödün vermesin!” diyenler için ideal olan, mükemmel tasarımları, zarif kenarları ve inceliği ile kusursuz bir görünüm yaratan kaliteli evye markaları, üretimini yaptıkları geniş ana hazneli evyeler ile kullanışlı bir çalışma alanı sağlamaktadır.

Evye tavsiyesi almak isteyenlerin karşısına çıkan ve en çok tavsiye edilen çelik evye markaları, estetik ve ergonomiyi tek bir üründe görmek isteyenler için başarılı çözümler sunmaktadır. Dayanıklı malzemeleri ile uzun süreli kullanım sağlayan çelik evyeler, aynı zamanda mutfaklara şık bir görünüm katmaktadır.

[widget-133]

Yorum Yap

Randevu Al
Randevu Al +90 (549) 572 20 20