Türkiye'nin Evye ve Batarya Mağazası
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Ukinox Evye Temizliği Nasıl Yapılır?

Ukinox Evyeniz İlk Günkü Parlaklığını Korusun!

Ukinox marka evye kullananların en çok merak ettiği konu, evye temizliği nasıl yapılır oluyor. Evyeler, yiyecek artıklarının bıraktığı izler, su ve sabun artıkları gibi pek çok lekeden kaynaklı olarak parlak görüntüsü yitirebiliyor.

Durum böyle olunca Ukinox’un kalitesinden şaşmayan kullanıcılar çareyi, Ukinox evye temizliğini araştırmakta buluyor. İster granit ister çelik olsun, evyelerin tamamı kullanıma bağlı olarak zaman içinde solma yapabiliyor. Peki, Ukinox evye temizliği nasıl yapılır ve kullanabileceğiniz evye temizleyicisi ürünler hangileri, gelin birlikte bakalım…

Ukinox Evye Temizliği – Evyeniz Pırıl Pırıl Parlasın!

Evyenizin kalıcı bir güzelliğe mi sahip olmasını istiyorsunuz? Öyleyse düzenli bakım şart! Evyeler, yiyecek artığı, sabun, kireç ve yağ gibi faktörlerle yeni görünümünü kaybedebiliyor. Öncelikli olarak bilmeniz gereken, eviyenizin yüzeyinin pürüzsüzlüğünü korumak için rutin bir temizlik alışkanlığı geliştirmeniz. 

Evye Temizleyicisi Olarak Ne Kullanıyorsunuz?

Markette gördüğünüz her eviye temizleyicisini alıyor, yine de umduğunuzu bulamıyorsanız yanlış bir şeyler yapıyor olabilirsiniz. Çoğu deterjan ve sabun klorür içerir ve bu da sandığınızın aksine eviyenize zarar verir. Bu yüzden Ukinox evye temizliği yaparken ya doğal yöntemler denemeli ya da Ukinox evye temizliği kremlerini almalısınız.

Ukinox Evye Temizliği Nasıl Yapılır?

Ukinox evyenizi temizlemek için bir günlük, bir de haftalık olarak temizlik rutini edinebilirsiniz. Düzenli temizlik, lavabonuzun ömrünü uzatmak ve parlaklığını korumak için en iyi bakım şeklidir. Dilerseniz şimdi, granit evye temizliği ve çelik evye temizliği yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğine göz atalım…

  • Ukinox evyenizin kusursuz görünmesini sağlamanın en iyi yolu, her kullanımdan sonra durulamak. Durulama işlemi hem granit evye temizliği hem de çelik evye temizliği için geçerli. Yiyecek ve sabun artıkları lavabonuzun yüzeyinde ne kadar az kalırsa temizleme işleminiz de o kadar kolay olur.

  • Granit evye temizliğinde dikkat edilmesi gereken, yüzeyi aşındıracak alışkanlıklardan uzak durmak. Sünger ve havluların yapısı, yüzeyi matlaştırabilir, bakteri veya diğer istenmeyen maddeleri barındırabilir. Bu yüzden granit evye temizliği yaparken mikrofiber bez kullanmaya özen gösterin.

  • Evye temizleyicisi kullanacaksınız birbirinden farklı ürünleri asla karıştırmayın. Oluşturduğunuz asidik yapının ellerinize ve lavabonuza zarar verebileceğini unutmayın.

  • Çelik ve dökme demir tencereleri uzun süre lavabonuzda bırakmayın, tencerelerin alt yüzeyindeki demir ve nemin, pas ve leke oluşumuna yol açabileceğini göz ardı etmeyin.

  • Çelik evyenizi temizlemek için kabartma tozu veya sirke ile su karışımını deneyin.

  • Nemli bir bez yardımı ile düzenli olarak yapacağınız durulama işlemi, siyah evye temizliği için yeterli olacaktır.

Ukinox Evyenizin Bakımını Düzenli Olarak Yapın…

Ukinox evyenizin pürüzsüz bir görünümde kalmasını istiyorsanız lavabonuzun damarlarının yönünde olacak şekilde nemli bir bez yardımı ile düzenli olarak temizlik yapın. Zamanla matlaşan ve kullanıma bağlı olarak oluşan solma problemleri için inox temizleyici bakım kremi ve spreyini deneyin.

Çelik, doğası gereği çabuk çizilen bir malzemedir. Bu yüzden çelik evyenizi temizlerken bulaşık teli ve sünger gibi aşındırıcı ürünlerden destek almayın. Granit evye temizliği ve çelik evye temizliği yaparken hassas, daha az kimyasal içeren ve yumuşak ürünler kullanmayı tercih edin.

[widget-133]

Yorum Yap

Randevu Al
Randevu Al +90 (549) 572 20 20